Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Offline UserName90
nap

94 pregleda, 8 odgovora i 0 glasova
Napisano : 07.01.17 u 17:09

Ima neki nacin da igram cs go online multiplayer , a da ne kupujem igru vec piratsku . Molim u PP
Online DropItLikeItsAW
luck0r

Nema, nit ce kada biti.
Gamers.ba
Rank 0

Offline ORCA
camper

Kupite glupu igricu 20KM u vrh glave ba sta vam je to frka 
Kupi imas ljudi prodaju acc za cenera. Isplati se kad vec hoces da igras jer nisu to neke pare Bgm a razlika je ogromna na pritaskoj verziji ti stopa inventory, a da ne pricam dalje. hahahahahahah
Offline UserName90
nap

ORCA je napisao/la:
Kupite glupu igricu 20KM u vrh glave ba sta vam je to frka :P
Kupi imas ljudi prodaju acc za cenera. Isplati se kad vec hoces da igras jer nisu to neke pare Bgm a razlika je ogromna na pritaskoj verziji ti stopa inventory, a da ne pricam dalje. hahahahahahah
Gle nije meni frka kupiti igru na steamu , nego to cu ja igrati noc ili dvije , ovako dok su ispite da potratim vrijeme . Ali ako nema druge kupicu si igru , nisam je nikada igrao ali vidim citav forum se temelji na Counteru
Offline ORCA
camper

Ako ces je igrati noc dvije mozes i sam ne trebati niko pogotovo na krekovanoj kad ti dodje sto rusa sa tristopedeset hakova odustat ces odmah hahahahahaha
Offline buzzy
nap

Ima, mozes skinuti piratsku igricu i igrati na casual serverima sa bruku cheatera i debila, ali da bi competetive igrao, moras kupiti igru  
Offline UserName90
nap

buzzy je napisao/la:
Ima, mozes skinuti piratsku igricu i igrati na casual serverima sa bruku cheatera i debila, ali da bi competetive igrao, moras kupiti igru  :)
Mislio sam da bi mogao na pravim serverima sa kojim Jaranom mogao igrati ali ovako da se zafrkavam sa cheaterima nema sanse , na steamu 13 eura , uzet cu si samo tako da se nezfrkavam .
Offline armaqqqu24
nap

Ne moze se hakovati jer se rade update-1 tako da moras kupit
Offline pitanjexxxx
nap

Sacekaj jos malo sad kad si zakasnio sa praznicnom rasprodajom, bude na proljece rasprodaja isto i CS:GO vecinom ide na 5€, pa onda vidi ako imas karticu ili paypal kupi, a ako ne pitaj nekog od poznanika da ti uzme a ti njemu daj pare i to je to.
Na vrh
Tema zakljucana!