Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet Aktivacija Steama!

Offline ORCA
camper

136 pregleda, 6 odgovora i 0 glasova
Napisano : 16.12.16 u 16:25

Pozdrav svijema 

Eh ovako zaradio sam steam wallet od 5 evrica na stranici gamekit.com eto posjetite lagano se poeni uzimaju, naravno sam americkom ip adresom. 

Znaci je li mogu potrositi 4,99€ i da si me aktivira steam jer je to preko 5$?

Je li mogu potrositi pare kupujuci cs:go skinove, da mi se aktivira, a ako ne mogu imate li neku preporuku fini igrice za 5€?

I da li moram cekati kad aktiviram steam da prodajem cs itame sto sam dobio, i da li tj, ako moram koliko cekati da mogu izvrsiti trade na steamu jer trebam dobiti nekih stvari a ne mogu?
Offline Black_MaiL
l33t

Koliko znam ima onaj mobile authenticator, to moraš napravit ako hoćeš da prebaciš iteme odmah, a bez njega moraš čekat 15 dana da se trejdaš. A steam wallet koliko znam kad kupiš na steamu, možeš trošiti u marketu bilo kako, ključeve skinove bilo šta možeš kupiti. Sad ne znam za tu stranicu
Gamers.ba
Rank 0

Offline Murloc
nap

Black_MaiL je napisao/la:
Koliko znam ima onaj mobile authenticator, to moraš napravit ako hoćeš da prebaciš iteme odmah, a bez njega moraš čekat 15 dana da se trejdaš. A steam wallet koliko znam kad kupiš na steamu, možeš trošiti u marketu bilo kako, ključeve skinove bilo šta možeš kupiti. Sad ne znam za tu stranicu
On pita za aktivaciju steama. Jer se steam usluga "deaktivira" za ljude koji nisu potrosili novac preko steama preko 6 mjeseci.
Offline Elysium
admin

Bježi što dalje od ovih treće razrednih stranica.

Prijateljski savjet 
Offline ORCA
camper

Elysium je napisao/la:
Bježi što dalje od ovih treće razrednih stranica.

Prijateljski savjet 
A vala kad sam uso pomislio sam da mi je uzeti wallet i necu vise evo tako je i ispalo uzo sam wallet i cao amore.
Offline NestaLewis
nap

Ja sam kupio najjeftiniju igricu, mislim da je bila Out there somewhere, saceko nekoliko dana da se aktivira i potrosio na skinove :D
Offline ORCA
camper

NestaLewis je napisao/la:
Ja sam kupio najjeftiniju igricu, mislim da je bila Out there somewhere, saceko nekoliko dana da se aktivira i potrosio na skinove 
Ma brate ovaj sistem im je kurac. Moram cekati 30 dana nakon prve kupnje eh to je sranje.
Na vrh
Odgovori