Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet Counter Strike Classic Ofensive :)

Offline tehnicar31
nap

135 pregleda, 5 odgovora i 0 glasova
Napisano : 16.12.16 u 11:06

Novi mod izlazi 25 decembra sta vi misli te o ovome CS-u kakve ce biti mape i sta ce se sve izmjenit posto mi dobro google translate ne prevodi, a i kada kucam na YT svaki drugi klip druga mapa ...hoce li biti nesto izmedju 1.6 i CSS ili ce samo puske i te sitnice biti u CS:GO.?
Mene ovo jako zanima jer sigurno ce mi biti veci fps :D a i ovaj CS:GO mi je nesto zahjtevan gameplay gadjanje,lag moram izvadit jos 200 km da igram normalno da mi ne nervira.. molim bez hejtovanja
Offline DropItLikeItsAW
luck0r

Ovo je CSGO sa 1.6/Source mehanikom i tjt, sve u svemu sumnjam da ce se ovo igrati vise od CSGOa. I mozda i ako se bude igralo da bude kao Source i 1.6 prije par godina, i da bi igrao ovaj CSCO, moras imati GO na stimu jer ovo dodje kao mod preko stima..
Gamers.ba
Rank 0

Offline tehnicar31
nap

DropItLikeItsAWP je napisao/la:
Ovo je CSGO sa 1.6/Source mehanikom i tjt, sve u svemu sumnjam da ce se ovo igrati vise od CSGOa. I mozda i ako se bude igralo da bude kao Source i 1.6 prije par godina, i da bi igrao ovaj CSCO, moras imati GO na stimu jer ovo dodje kao mod preko stima..
Treba imati steam da ja ga imam logicno, a sta je ta mehanika ako moze objasni mi..
Offline DropItLikeItsAW
luck0r

tehnicar31 je napisao/la:
Treba imati steam da ja ga imam logicno, a sta je ta mehanika ako moze objasni mi..
Pa mislim da je slicniji 1.6ci, pucanje i tako.. s tim sto su oni "izmjesali" sve kantere i napravili nesto izmedju, kao ono sto fali CSGOu, ne znam ni ja.. nije mi nesto igrica bar iz videa..
Offline ismir_bug
camper

jel free ili se kupuje preko steama ? :D
Offline DropItLikeItsAW
luck0r

ismir_bug je napisao/la:
jel free ili se kupuje preko steama ? :D
Free, ali moras imati CSGO kupljen/instaliran.
Na vrh
Odgovori