Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet [CS:GO] Update - Operation Wildfire

Offline unm4sk
mod

517 pregleda, 12 odgovora i 4 glasova
Napisano : 19.02.16 u 01:35

Sa namjerom da malo aktiviram podforum i svoju poziciju moderatora, od danas cu za svaki CS:GO Update dignuti temu sa changelogom. Mozda to nece biti odmah kada izađe update, nisam robot, ali evo, koliko stignem 

Operation Wildfire

Cijena - $5.99
• Nuke reworked

Kupnjom Operation Wildfire passa, dobijate pristup sljedećim stvarima:
Mogućnost dobitka Operation Wildfire Casea, koji sadrži 16 novih skinova od strane communitya, uključujući i novi nož, Bowie Knife.
Pristup Gemini kampanji, koja uključuje misije koje se mogu ponavljati tokom operacije
Pristup Wildfire kampanji, koja uključuje 30 misija u Casual, Arms Race, Demolition i Deathmatch modovima
Operation Wildfire Coin, koji se može upgradeovat tokom operacije.
Pristup dropovima u kolekcijama: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, Chop Shop i Rising Sun
Blitz misije - globalni događaji koji daju bonus XP za završavanje određenih akcija (Minimalno Private Rank 3 da bih ste sudjelovali u Competitive Blitz misijama)

Nove mape

Gameplay promjene

ARMS RACE
Liderov glow se više ne prikazuje kroz zidove
M4A1-S dodan u selekciju oružja
User Interface
Popravljena AWP ikona kako bi predstavljala realnu sjenu od oružja.
"ALIVE" string na HUD elementu broja igrača je sad lokaliziran token (mijenja se promjenom jezika u igri)
Inventory filter za sva oružja sada filtrira display iteme i music kiteve pravilno.
Sortiranje inventorija po kvaliteti sada bolje grupira iteme sa istom kvalitetom po njihovom slotu
Updateovana ikona na Nuke loading screenu
Ostalo
Popravljen particle od kiše kada nije pratio "iz oka" igrača ako ga pratite u spectatoru
Detalji na spriteovima (primjerice na travi) su poboljšane tako da se što više renderuje sa korištenjem manje resursa
Nuke
Nuke je sada dodan uz Competitive Matchmaking, i u ostale modove uz Operation Wildfire Map Group.
Cache
Popravljeni spawnovi na DMu.
Popravljeno poliranje radara
Popravljeno poliranje vizualnih stvari
Dodani physicsi na ogradi u Sun sobi
Popravljeni brojni "pixel walkovi"
Popravljen one-way wallbang na midu
Popravljeno ograđivanje na T-Spawnu
Mirage
Uklonjene lampe sa zidova koje su blokirale vidljivost sa CT Ticketbootha prema Midu na A sajtu
Uklonjena polica u marketu kraj B sajta
Dodana daska na kutiju na A sajtu kako bi HE bombe bile dosljednije

AMD
Otprilike 90 % CS:GO communitya koji koriste AMD Grafičke Kartice su prijavili probleme u CS:GOu nakon updatea. Valve je svjestan ovog problema i radi zajedno sa AMDom kako bi se ovo rješilo.
Privremeno rješenje za CS:GO crasheve: Postavite sve postavke na low, shadere obvezno. Sve iznad mediuma crashuje igricu.
Veličina updatea: 2 GB
1# Post editovao unm4sk datuma 19.02.16 u 01:42:15
Offline Martin
nap

Kupio. Kod nas je 5,29€
Gamers.ba
Rank 0

Offline Copyright123
nap

Nuke totalno unistili ko da igras neku mapu koja je premala za tebe makar meni takav osecaj xd i previse detalja
Online Mire
admin

Igrao sam ovih par mapa for fun i ona mapa sto se igra na brodu je kao iz Call of Duty -a. Ostalo je sto se mene tice sve isto. Operaciju nisam kupio, nemam na walletu $. Koristim AMD graficku i nisam imao tih problema, sreca. 
Online DropItLikeItsAW
luck0r

Nista specijalno, sta vise njuk su upropastili, stari njuk fps mi bio 200, sad na ovom novom 80-120..
Online Mire
admin

DropItLikeItsAWP je napisao/la:
Nista specijalno, sta vise njuk su upropastili, stari njuk fps mi bio 200, sad na ovom novom 80-120..
Ako ovako nastave igra ce biti unplayable. Na Nuke i svim ovim novim mapama fps 90~ Valjda nece nesto opet ekspermentisati. Ovako je u redu, fps 250/300 na mapama koje se i igraju.
Offline GreenEy3
mod

Mire je napisao/la:
Ako ovako nastave igra ce biti unplayable. Na Nuke i svim ovim novim mapama fps 90~ Valjda nece nesto opet ekspermentisati. Ovako je u redu, fps 250/300 na mapama koje se i igraju.
Sada ce biti oni njihovi mali updatei koje necemo ni osjetiti. U njima ce sredjivati fps rateove i ostalo. Btw nakon updatea na cache i train sam imao problema. Udjem na cache kupim sve sta mi treba,podjem trcati samo nestane cijela mapa i gdje god se okrenem pise error a na mapi sam     .
Uploadat cu koju sliku da vidite o cemu je rijec posto sam sad trenutno na mobu..
1# Post editovao GreenEy3 datuma 19.02.16 u 11:46:20
Offline xena
camper

Sve je extra ali mi je najviše drago zbog nuke mape.
Offline 21asylah
camper

Miš sam se kreće bolje na višem fps, sto i jeste za mene barem najveci problem, recimo ako pratis na cache main iz forkliftera i pocnu bombe da lete smoke, molotov, flashevi, fps padne i do 50 recimo, i neko ako me peeka iz doorsa ogromna je mogucnost da ce me ubit jer mi se jednostavno mis ne krece normalno kako se inace krece.
Offline DuhBoy
l33t

U cs iako imas 60hz monitor velika je razlika izmedju 100 / 200 / 300 fps, jednostavno na vecem fpsu imas puno bolji osjecaj, mis movement.
Da ne pisem evo video sve objasnjava:

https://www.youtube.com/watch?v=hjWSRTYV8e0

@TOpIC

Ne mogu nista jos probat, amd bug zeza ^^.
1# Post editovao DuhBoy datuma 19.02.16 u 17:11:40
Offline Martin
nap

21asylah je napisao/la:
Miš sam se kreće bolje na višem fps, sto i jeste za mene barem najveci problem, recimo ako pratis na cache main iz forkliftera i pocnu bombe da lete smoke, molotov, flashevi, fps padne i do 50 recimo, i neko ako me peeka iz doorsa ogromna je mogucnost da ce me ubit jer mi se jednostavno mis ne krece normalno kako se inace krece.
Pa zar nije logičnije dignuti DPI od miša i miran, nego da ti se grafička bezveze napreže i da gledaš kako se po ekranu stvara tearing.
Offline NestaLewis
nap

Ima dobrih stvari, al' ne razumijem ovo za nove skinove, neki dan onako malo gledam, AK-47 ima samo stat' i gledat' a ubacili su neki k'o da se dijete igralo. Što se tiče Nuke-a, meni se lično više sviđa ovaj nego prošli. Operation Wildfire ne znam, nisam kupio, niti planiram, nažalost.
Offline hud_saytext_1
nap

Kako koja operacija mape sve gore i gore.
Taj dan kad je izasla odigram mm nuke, zabo PC,
sledeca cruise-tunel mapa, ostale nisam ni odigro niti imam u planu trenutno.
Kupio sam je samo radi zbirke i to je to, inace bljak.
Na vrh
Odgovori