Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet CSGO Rank

Offline fiskerR
nap

192 pregleda, 9 odgovora i 0 glasova
Napisano : 09.02.14 u 15:38

Kako se rankuje ovaj CSGO MM i koji je fazon u winovima i loss .Na koji nacins e racuna ovo ako neko zna.
Offline noke1337
nap

Gamers.ba
Rank 0

Offline darkec
nap

Da bi uopste dobio rank moras prvo pobjediti 10 meceva, ako imas skor 10-0 automatski si legendary eagle ukoliko imas 8:2 naprimjer onda si dingusted master(tako nesto ne znam tacno kako se pise). Kad to odradis i dobijes pocetni rank onda moras imati i malo srece ako si ti naprimjer legendary eagle a igraci iz tvog tima rank slabije od tebe ili isti a pojedini igraci suprotnog tima vece ili isti(ne smije biti niko manji) imas vecu mogucnost da se popnes rank iznad, ako je tvoj tim po rankovi u prosjeku veci od protivnickog i izgubis gejm vjerovatno ces pasti nakon takva 2-3 poraza. Ako igrate 5 legendary protiv 5 takodje legendary onda bi ti trebalo 3-4 vezane pobjede da se dignes, takodje i tvoj omjer killova i smrti ce ti dati vece sanse da napredujes ili nazadujes.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=121582575

A ovde imas spisak svih rankova od najslabijeg do najboljeg.
Offline fiskerR
nap

darkec je napisao/la:
Da bi uopste dobio rank moras prvo pobjediti 10 meceva, ako imas skor 10-0 automatski si legendary eagle ukoliko imas 8:2 naprimjer onda si dingusted master(tako nesto ne znam tacno kako se pise). Kad to odradis i dobijes pocetni rank onda moras imati i malo srece ako si ti naprimjer legendary eagle a igraci iz tvog tima rank slabije od tebe ili isti a pojedini igraci suprotnog tima vece ili isti(ne smije biti niko manji) imas vecu mogucnost da se popnes rank iznad, ako je tvoj tim po rankovi u prosjeku veci od protivnickog i izgubis gejm vjerovatno ces pasti nakon takva 2-3 poraza. Ako igrate 5 legendary protiv 5 takodje legendary onda bi ti trebalo 3-4 vezane pobjede da se dignes, takodje i tvoj omjer killova i smrti ce ti dati vece sanse da napredujes ili nazadujes.

Auu , Ja sam MasterGuardian II imam oko 60 mm pobjeda pa eto pobjedjivao sam oko 5,6 zaredom nekada ali napredovacemo :) XD

Da mi je znati ko ima ovaj zadnji tj najjveci skill global elite jao xd
1# Post editovao fiskerR datuma 09.02.14 u 15:56:32
Offline darkec
nap

fiskerR je napisao/la:
Auu , Ja sam MasterGuardian II imam oko 60 mm pobjeda pa eto pobjedjivao sam oko 5,6 zaredom nekada ali napredovacemo :) XD

Razlika izmedju MG II je znatna u odnosu na Master Elite i Distinguished Master. Dist. Master je vec prekretnica za bolje rankove , mnogo top igraca(devilwalk i pojedini semi pro igraci) su legendary eagle i Legendary eagle master a vec na rankovima iznad ovih se pojavljuje i masa cheatera koji kad-tad budu banovani al s ozbirom da stranci imaju para na bacanje, kupe nove akaunte i sve po starom.
Offline hud_saytext_1
nap

fiskerR je napisao/la:
Auu , Ja sam MasterGuardian II imam oko 60 mm pobjeda pa eto pobjedjivao sam oko 5,6 zaredom nekada ali napredovacemo  XD

A ja sam sa master G II skocio na master G elite posle 3 pobjede vec, zato sad na ovome ni da maknem.
Offline aleksandro
HaxXor

Trenutni rank mi je Legendary Eagle.

Jednom prilikom sam imao Dst. Master Guardian > pobijedio šest i dobio Legendary Eagle > pobijedio još tri i dobio Legendray Eagle Mastera. Nisam imao ni jedan izgubljen između.

Još nešto, dobiješ novi skill, izgubiš dvije i padneš na stari i nakon toga moraš četiri pobijediti da bi dobio novi.
Offline fiskerR
nap

aleksandro je napisao/la:
Trenutni rank mi je Legendary Eagle.

Jednom prilikom sam imao Dst. Master Guardian > pobijedio šest i dobio Legendary Eagle > pobijedio još tri i dobio Legendray Eagle Mastera. Nisam imao ni jedan izgubljen između.

Još nešto, dobiješ novi skill, izgubiš dvije i padneš na stari i nakon toga moraš četiri pobijediti da bi dobio novi.
okey , ali imao ja MG II i pobjedio jedno 5-6 meceva zaredom sa drugom isti smo skill i nista evo wino sam do sada pihhh meceva izgubio samo malo i jbg nista xd
Offline aleksandro
HaxXor

fiskerR je napisao/la:
okey , ali imao ja MG II i pobjedio jedno 5-6 meceva zaredom sa drugom isti smo skill i nista evo wino sam do sada pihhh meceva izgubio samo malo i jbg nista xd
Ne skače skill zato što si prije tih 5-6 mečeva imao više izgubljeni. :)
Offline DjoKax
nap

darkec je napisao/la:

Znaci da bi uopste dobio rank moras prvo da pobedis 10 runde u competiv? Ja jos nisam igrao competitiv igram samo casual i i 8. sam rank corpolar.
Na vrh
Odgovori