Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet Steam update problem!

Offline mirofa
nap

164 pregleda, 4 odgovora i 0 glasova
Napisano : 02.04.11 u 18:23

Bolji naslov ne moze ..... 

Napisacu sto je krace moguce da lakse skontate !

Upalim racunar pokrenem steam moram uraditi update (cekam po 40 minuta zbog neta) i onda igram cs normalno !
Ugasim racunar /upalim pokrenem steam OPET update isti taj ..

Imam GHOST na racunaru , steam mi je na D particiji vec 3 -4 godine ....uvijek kad ghostam pc , dignem system moram uraditi PRVI taj update poslije dizanja masine i kasnije tih update-ova nema ...a sad u nekih par sedmica kad god upalim racunar ja radim uvijek isti update !

Sta je fazon ? Da li je to tako svima kad god upale racunar imaju raditi update ili ?
Ili je do foldera (skoro sam sve mjenjao instalirao osim cstrike folder-a njega sam copy/paste starog al' nema on veze sa update-om "valjda" )
Ili je do steam-a opcija tamo za update jedno vrijeme je bilo da se sam update-uje isto mi bilo i kad to iskljucim opeti isto ...
Stvarno nervira me kad god upalim pc i hocu da igram cs preko steam-a ja moram raditi taj update 
Brisao ona dva fajla takodje ..AppUpdateStats.blob i ClientRegistry.blob

Ko pomogne ima aplauz i nemojte pisati nemoj igrati na steam-u igraj non steam ili nemoj gasiti pc ..samo ce ban bezveze dobiti !:-*
1# Post editovao mirofa datuma 02.04.11 u 18:25:53
Offline dodoonn
nap

Jesi probao sa reinstalacijom steama?
Offline mirofa
nap

dodoonn je napisao/la:
Jesi probao sa reinstalacijom steama?
Sve fajlove osim counter-strike-foldera sam nove stavio znaci skinuo sa interneta ..njega sam copy paste jer ima 300 mb cinimi se za skidati ..probacu i tu opciju kasnije trazim bolje rijesnje da ne brisem sve pa ponovo skidam ..
Offline SPL3N
nap

Brt meni se desavalo slicno nesto, uzastopno nekih 15 dana !
Uradio backup; deinstalirao sve igrice sa steam i deinstalirao steam, na kraju ga instalirao na drugu particiju !

Sada rega sve; cini mi se da imas slican problem al' nez sad ;/

EDIT;

Momku se isto odvija situacija kao i tebi;
http://forums.steampowered.com/forums/archive/index.php/t-996721.html

Neki bug :@

Najbolje ti je da kontaktiras njih, i objasnis im u cemu je problem 
Offline hud_saytext_1
nap

moguce je isto da ti i instalacija steama, tj countera nije u redu

uzmi probaj ugasi update za cs (i sve ostale igre koje imas na steamu) i probaj igrat, ako ti steam pada i restartuje se sam od sebe znaci instalacija nevalja

ali sve u svemu ovo mi vuce na neki bug zesci
Na vrh
Odgovori