Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet pomoc za lektiru =)

Offline JaSamNovi
nap

193 pregleda, 17 odgovora i 0 glasova
Napisano : 28.05.10 u 11:11

pozz , potrebna mi je bratu analiza lektire Almin vrt - Nenad Radanovic , potrebne su price : Almin vrt , Kepec , Mali Jan
ako nea , nek se pusi =) zZ
Offline Fariis
nap

- Da ti kažem nešto,To što tražiš analizu lektire tj. ti priča.Na internetu ćeš naći to 100%,ali svaka nastavnica Bosanskog jezika,Hrvatskog itd,otići će na internet i naći analizu-vidjeti da je ista kao i kod tebe,i dobit ćeš 1.

- Bolje ti je hvati se knjige i čitaj dobro će ti doći.Ko ne čita knjige ne zna ni pričat normalno . :/

~ Moj ti je savjet čitaj knjigu,a za analizu nadji najjbolju učenicu iz razreda i prepiši bilješke. =]
8-)
Offline PROXIMUS
nap

nemore nista na guzove!
Offline LimpeeeX
nap

prepisi od nekog jarana brate snadji se ... :D odnosno reko si da ti treba bratu :D et poruci mu nek malo progugla ili ti to uradio za njega ako nista nek se snadje ko je napiso pa nek prepise :D
Offline HITZOOR
nap

Fariis je napisao/la:
- Da ti kažem nešto,To što tražiš analizu lektire tj. ti priča.Na internetu ćeš naći to 100%,ali svaka nastavnica Bosanskog jezika,Hrvatskog itd,otići će na internet i naći analizu-vidjeti da je ista kao i kod tebe,i dobit ćeš 1.

- Bolje ti je hvati se knjige i čitaj dobro će ti doći.Ko ne čita knjige ne zna ni pričat normalno . :/

~ Moj ti je savjet čitaj knjigu,a za analizu nadji najjbolju učenicu iz razreda i prepiši bilješke. =]
8-)
Ja svaku skinem sa neta i nijednom keca nisam dobio ?:o
Offline Fariis
nap

HITZOOR je napisao/la:
Ja svaku skinem sa neta i nijednom keca nisam dobio ?:o
- Kad ti imaš nastavnicu koja ne mari za lektire,bitno je da si uradio i ćao amore. Kod mene ove nastavnice bogam' sve s neta skidaju i imaju na listovima ^^. Jebem ih retardirane 
Offline HITZOOR
nap

Fariis je napisao/la:
- Kad ti imaš nastavnicu koja ne mari za lektire,bitno je da si uradio i ćao amore. Kod mene ove nastavnice bogam' sve s neta skidaju i imaju na listovima ^^. Jebem ih retardirane 
Ja lektiru u zivotu nisam procitao ..
Offline TomY
nap

HITZOOR je napisao/la:
Ja lektiru u zivotu nisam procitao ..
ko cita nek se ubije 
Offline R0bb1
nap

Vi gore sto ne citate lektire mislite da ste neki mangupi. Vidjet cete kasnije kad dodjete u srednju skolu. Falit ce vam rijeci u rijecniku i necete moci beknuti.

On tema: Sta imas tih nekoliko prica ko da imas roman procitati. Te price ukupno nemaju 40 strana. Ja za 3 sata mogu "pojesti" 130-150 strana. Sto znaci da danas sjednes ukupno ti nece trebati 3 sata za te price. Vidjet ces u srednjoj kad ti dodju lektire od 450-500 strana, kao sad meni. Zvonar crkve Notre Dame 546 strana. Kako ces to procitati. A prepisati neces sigurno. Jer ima milion dogadjaja koje profesori pitaju.

Zato sjedi i zagij stolicu.
Offline loser152
nap

1.Fulio podforum
2.Nemoj mi ovdje treba mi brat da si reko treba meni naso bi ti je.
3.Trazi je na lektire.net ili na google
4.Nema 4 samo se zajebajem :D
Offline tATON1
nap

moj< te je preporuka da uzmes knjigu i procitas. mozes ti sad skinut,prepisat to provuc se al nije fazon. kao sto je Rapter rekao treba rijecnik bogatit, a ima i jos mnogo toga sto naucis iz tog citanja.
Offline Vi3rus
nap

Gamers.ba nije skola pa da tu trazis da ti neko uradi lektiru...
reci bratu da uradi sam neka se malo potrudi...

P.S.
Ako su ti ovde neki uradili tu analizu SAMI,zasto to nebi mogao i tvoj brat...??
Offline __G00gL3__
nap

http://www.google.ba tu ces naci !!! :|:|:|:|
Offline R1m1
nap

Fariis je napisao/la:

8-)

:*
Offline Fariis
nap

R1m1 je napisao/la:

:*
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

~ Jesam glup :]
Offline Nedac4zr4il
nap

Pogresan Podforum ........  
Offline dinak
nap

Na internetu sam trazio lektire koje sam procitao ali imam problema sa pisanjem, to je užas sve to je napisao neko ko tu knjigu nije proćitao u životu a najgore je to sto svi portali copiraju jedni od drugih.8-)
Offline kenYon
nap

Š ta daješ ; imam ja :|
Na vrh
Odgovori